YENİ YILDA BİR İYİLİK YAPIN DANSA BAŞLAYIN

YENİ YILDA BİR İYİLİK YAPIN DANSA BAŞLAYIN

Dans bedenin ritimle buluşmasıdır.Dans etmek zihinsel,bedensel ve ruhsal bir aktivite olmakla beraber her yaşta yapılabilecek bir hobidir.Hayatınıza renk katar,mutlu olmamızı sağlar ve tüm bunların yanında sağlıklı bir bedene sahip olabileceğimiz eğlenceli bir aktivitedir.Son yılların önde gelen trendlerinden biri olan latin dansları partnerli veya partnersiz olarak katılabileceğiniz bir aktivitedir.

Tüm bunların yanında eğlencelidir ve sosyalleştiren bir hobidir. Kilo vermemize yardımcı olur,Psikolojimizi dengeler,ruh sağlığımız üzerinde olumlu etkileri vardır ve enerjimizi geri kazanmamıza yardımcı olur.Esnekliğimizi arttırırken güçlenmemizi sağlar,esneklik kazandırır ve vücudumuzu şekillendirir.Kas kontrol ve koordinasyonumuzu arttırır.Stresi ortadan kalkmasına sebep olduğu için dans ederken mutlu hissederiz.Her yaş grubunun katılabileceği sosyal bir aktividedir.

Dans derslerine katılmak sosyal becerilerimizi geliştirirken aynı zamanda yeni insanlarla tanışmamıza ve özgüvenimizin artmasına sebep olur.Hafızamızı güçlendirir ve zekayı arttırır.Hızlı karar vermemizi gerektiren bir aktivite olduğu için reflekslerimizde gelişir.Siz de yeni yılda kendinize bir iyilik yapıp latin dansları ile tanışın.Eğlenceli bir hobi edinerek kendinizi geliştirin ve aynı zamanda sosyalleşin. Tek yapmanız gereken karar vermek.Siz bir adım atın ve gerisini bize bırakın.Dans et,mutlu ol!

5 Ocakta başlayacak sınıfımıza hemen kaydolmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

POST A COMMENT