Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Sosyal Latin Ve Salsa Kurslarımız Başlıyor

Sosyal Latin Ve Salsa Kurslarımız Başlıyor

Dans, insan ruhunu ve bedenini olumlu yönde geliştiren bir etmendir. Ruh sağlığı açısından da çok yararı olan dans kültürü; gelişmeli, etkinleştirilmeli ve pek çok alana yayılmalıdır. Ruh, denge ve beden bütünlüğünü kazanmak açısından fayda sağlaması yönünden de zengindir. Salsa kursu tüm bu sayılanlar için oldukça iyi bir seçenektir. Eş olarak veya grup halinde etkinlik gösterilen salsa kursu, müzik çeşitliliği ile bütünlük sağlanmasını sağlamaktadır. Salsa dans kursu sayesinde insanlar ile sürekli etkileşim halinde olunması faydalı etmenler arasına girmektedir.

Salsa Kursları

Etkinliklere katılmak, gelişim ve öğrenim derecelerini ilerletmek isteyen öğrenciler salsa dans kursu ile hayallerini gerçekleştirecekler. Hayatta imkansıza yer vermeyen, öğrenime meraklı genç bireyler, salsa kursu ile tanışınca daha emin adımlar ile ilerleyecek. Öğrencilere yönelik kaliteli programlar sunan salsa dans kursu, öğrencileri yalnız bırakmıyor. Öğrencilere özel uygulanan indirimler sayesinde, çekinmeden kursa kayıtlarınızı başlatabilirsiniz. Dahası, arkadaşları ile kayda gelen dans sevenlere de özel indirimlerden yararlanmaları sağlanacak.

Etkinlikler

Salsa dans kursu, her insana farklı hizmetlerde bilgi katmaktadır. Yeni insanlar tanımak, sohbet halinde olmak, kendini geliştirmek, figürler öğrenmek, yeni müzik kültürleri edinmek gibi. Aynı zamanda; sosyal olabilmek, kendini çekinmeden ifade edebilmek, vücudu esnek kılabilmek de kalıcı etkiler arasındadır. Düzenlenen dans geceleri de her insanın kaynaşması ve öğrendiklerini gösterebilmesi adına iyi bir fırsattır. Sadece dans değil, toplu olarak yapılan kahvaltılar da essiz bir güzellik katmasına yardımcı olmaktadır.

Her Yaştan İnsan Gelebilir

Dansın, hiç bir zaman yaş sınırı olmamaktadır. Kendisini iyi hisseden, yapabileceğine inanan her birey salsa kursu için başvuru yapabilmektedir. Her yaştan insana hitap etmesi sayesinde, dansın sevilen yönü ağır basmaktadır. Salsa sayesinde, partneriniz ile sürekli etkileşim halinde olmanız da sağlanacaktır. Sürekli olarak çalışma prensibi edinebilecek, Şişli’de salsa kursu ile boyut atlamış olacaksınız. Beklentilerinizi karşılamak ve kendinizi, ruhunuzu iyi hissetmek adına salsa, iyi bir seçenektir.

Konum; Şişli / Mecidiyeköy

Salsa’ya gönül vermek isteyen bireyler için konum Şişli – Mecidiyeköy taraflarıdır. Bu sayede çoğu yere yakınlığı, (Üsküdar, Beşiktaş, Kağıthane, Beyoğlu vb.) kolay ulaşım sağlanabilmesi adına merkezi konumdadır. Beşiktaş dans kursu sizlere pek çok yenilik kazandıracaktır. Yanı sıra Beyoğlu dans kursu eksik yanlarınızı tamamlayacak, ruhunuzu ve bedeninizi doyurmaya yardımcı olacaktır. Hayatınıza kattığınız her yenilik, Şişli’de salsa kursu ile sizlere fayda olarak dönecektir. Her zaman araştırmacı, öğrenmeyi seven, bedeni ile barışık bireylerden olmak hayat kalitenizi artırmayı sağlayacaktır.

Pratikler ve Çalışmalar

Dans ders saatleri, öğrencilerine yetecek fırsatları vermektedir. Sonrasında çalışmayı sürdürmek isteyen kişiler için de, cumartesi günleri 3 saat pratik dersleri mevcuttur. Bu ders saati boyunca da eğitmenler sizlere eşlik etmekten memnuniyet duyacaktır. Şişli’de salsa kursu her öğrencinin eksiksiz öğrenebilmesi için tüm fırsatları değerlendirmektedir. Çalışmalar ve pratik dersleri sayesinde, Beyoğlu dans kursu sizlere en iyisini sunmaktadır. Öğrenciler öğrenmek ve gelişmek istediği her anda, Beşiktaş dans kursu ile bu isteklerini kusursuz yerine getirebilecek.

Strese Bire Bir Dans

Beşiktaş dans kursu, en hareketli dans olan salsa ile strese, kaygıya, hobi arayışlarına birebir etkinliktir. Beşiktaş dans kursu ile hayata bakış açınız değişecek. Her insanın hayatı bir şekilde stres odaklıdır. Ev işleri, iş hayatı, hayat koşturması derken stresli günler ve sonrasında oluşan kaygılar peşin sıra gelmektedir. Beyoğlu dans kursu ile stres atmak oldukça kolaydır. Beyoğlu dans kursu hayatınıza yön vermekte oldukça etkilidir. Şişli’de salsa kursu ile de bunlar mümkündür.

Sorry, the comment form is closed at this time.