Sosyal Latin Dersleriyle Sizlerde Hayatınıza Hareket Katın

Sosyal Latin Dersleriyle Sizlerde Hayatınıza Hareket Katın

Dans Etmek İçin Yer ve Mekan Aramayın

Arkadaş ve akraba gruplarında sıklıkla bir araya gelindiğinde yemek ve sohbet de bir yere kadar sürer. Kimi zaman arkadaşlarınızla bir kafede veya kulüpte bir süre oturabilirsiniz. Daha sonra ortamın eğlencesine ve ambiyansına kendinizi kaptırırsınız. Etrafta dans eden insanların uyumu, müziğin kıvraklığı sizi hareketlendirir. Ancak oturduğunuz yerden hareket ederek de bir yere varamazsınız.

Eğer dans etmeyi bilmiyorsanız, siz doğal olarak yerinde oturanlar kulübünün bir üyesi olmaya adaysınız. Ancak üzülmeyin, her şeyin çaresi olduğu gibi dans etmenin de çaresi latin dans kursundan geçiyor. Kursumuz öğrenmek isteyenlere öğretmek prensibiyle daha önce hiç dans etmemiş insanlara dans öğreticiliği yapmaktadır. Bu ekibin bir parçası olanlar sosyal hayatlarına hareket katmaktadır.

Dans etmenin yeri ve mekanı olmaz, olmamalıdır. Dans için sadece müzik ve partner yeterli olabileceği gibi, tek başınıza da dans edebilirsiniz. Tüm kafe ve kulüpler, partiler, plajlar, festival eğlenceleri, şehir içi ve dışı tur gezileri, düğünler ve hatta evinizde dans edebilirsiniz. Bir akşam yemeğinde veya dostlarınızla birlikteyken eşinizle dans edebilmek için sadece salsa kursundan yararlanabilirsiniz.

Dans Etmek İçin Partner Aramayın

Çoğu kişi dans etmek için arkadaşının olmadığından yakınır. Bu dans partneri her zaman bulunamayabilir, yani sizinle aynı heyecanı taşıyacak birini bulmakta zorlanabilirsiniz. Ancak bunu da sorun etmeyin, çünkü dans kursumuzda her zaman diğer üyelere partnerlik edebilecek üyelere veya çalışanlarımıza sahip olacaksınız. İstanbul mecidiyeköy dans kursunda birçok dans sevdalısı arkadaş ile tanışacak ve bir ömür boyu süren arkadaşlıklara sahip olacaksınız. Dans öğrenmenin ve dans etmenin yanı sıra birçok sosyal etkinlikler de sizi bekliyor olacak ki bu gerçekten heyecan verici olacaktır. Ayrıca Beşiktaş, Şişli, Taksim ve Kağıthane gibi bölgelere yakınlığı ile kolay ulaşım imkanına kavuşulmaktadır.

Dans Öğrenmek Zorlamayla Olmaz

Dans istek ve arzunun birlikteliğiyle oluşan, müziğin coşkusuyla doruğa ulaşan ve sonunda vücudun her yerini harekete geçiren bir koreograftır. Bu koreografın oluşumu kendiniz yapabileceğiniz gibi, ritimli dans hareketleriyle daha da geliştirebilirsiniz. Kurslarımıza katılmanız için hiçbir sözleşme veya senet için baskı görmeden, sadece denemek amaçlı katılabilirsiniz. Dans salonlarımızı ve eğitmenlerimizi gözlemleyerek popüler dans örneklerini izleyebilirsiniz. Daha sonra kendinizi yakın hissettiğiniz ve seçtiğiniz dans için kurs almaya başlayabilirsiniz.

Dansınızla Dünyayı Gezin

Dans, dünyanın herhangi bir yerinden başka bir yerine sizi alıp götürür. Müzikle birlikte harekete geçen bedeniniz ve ruhunuz sizi alıp uzaklara götürür. Mecidiyeköy kursumuzda bu dünyaya adım atmak için sınıfları ziyaret edebilir, eğlenceli ve muhteşem dans dünyasına girebilirsiniz. Ben dans edemem anlayışını tamamen ortadan kaldıran kurs salonlarımız ve eğitmenlerimizle hayatınızı değiştirecek yeni dünyalara açılın.

Özel Dans Dersleri

Özel dans dersleri sizi olmak istediğiniz yerlere götürür. Eğitmenlerimiz ile bire bir alacağınız salsa dansları veya diğer latin danslarını olabildiğince iyi yapabilmek için programlar hazırlanmıştır. Her dansçının fiziki kabiliyetine ve becerilerine göre baskılar artırılır veya azaltılır. Liderlik  ve partner uyumu ile ekibi takip edebilme yeteneği geliştirilir. Aynı zamanda hareketlerinize belirli bir stil kazandırılır. Eğitmenler daha iyi dans edebilmeniz için performansınızı yüksek bir seviyeye ulaştırmaya çalışır. Grup içinde başarılı olamayan veya grup çalışmasında gerekli performansı gösteremeyenler özel dersler aracılığıyla bu uyumu yakalarlar.

Tüm şubelerimizde olduğu gibi Mecidiyeköy şubemiz de haftanın her günü açıktır. Bu nedenle daha esnek çalışma saatlerini ve programlarını uygulayabilirsiniz. Tüm çalışmalarınız ve performansınız eğitmenler tarafından takip edilerek size en uygun yeni programlar hazırlanır.

POST A COMMENT