ŞİŞLİ’DE MEN STYLİNG DERSLERİ

ŞİŞLİ’DE MEN STYLİNG DERSLERİ

            Men styling ile salsa esintilerini eğlence gecelerine taşımaya hazırsanız Şişli men styling kursu size özel men styling dersleri başlıyor.

Men Styling Nedir?

Salsa türlerinden biri olan men styling erkeğin tek başına dans ettiği bir dans türüdür. Partner ile uzun süre yapılan danslar yorucudur. Üstelik partnerle yapılan danslar, daha yoğun bir koreografiye ihtiyaç duyar ve bu tür danslarda partnerlerin birbirine olan uyumu esastır. Tüm bunlar, dansı daha da zorlaştırır. Ancak men styling tek başına ve daha özgür hareketlere bağlı bir danstır. Şişli de men styling kursunda  sizler için  men styling ile kendinizi özgürce ifade edeceğiniz ve bu dansın tüm ayrıntılarını öğreneceğiniz men styling dersleri sunuyor.

Men Styling’in Dünyadaki Gelişimi

Salsa oldukça farklı çeşitleri olan bir danstır. Men styling salsa türlerinden biridir. Bu dansın dünyadaki gelişimine ve tanınmasına katkıda bulunan isim Eddie Torres’dir. Dünyaca ünlü bu dansçı, hem salsa ve mambo konusunda büyük çalışmalar yapmış hem de men styling’in tüm dünyada tanınmasına öncülük etmiştir. Şişli de men styling kursu ile size sunulan men styling dersleri dünyaca ünlü salsa dansçılarının figürlerini izlere aktarırken, bu dansı her yönüyle tanımanıza aracılık edecek…

Men Styling Zor Bir Dans Mıdır

Şişli de men styling kursu başladığında ilk men styling dersleri size bu dansın temel ayak hareketlerini öğretecektir. Hareketler basitten, karmaşık hareketlere doğru ilerleyeceği için, zorlanmanız söz konusu olmaz. Böylelikle, hem dansın temel hareketlerini zorlanmadan öğrenirsiniz hem de ileride karşılaşacağınız karmaşık hareketlerin temelini ilk derslerden almış olursunuz. Şişli de men styling kursu ile men styling dersleri alanlar oldukça eğlenceli zamanlar geçirerek, hayatlarının en güzel deneyimlerinden birini yaşıyorlar. Bu olağanüstü deneyimi sizler de yaşamak isterseniz hemen, şimdi kayıt yaptırın.

POST A COMMENT