ÖZLEM SEVİMKAN İLE LADİES STYLİNG

ÖZLEM SEVİMKAN İLE LADİES STYLİNG

            Şişli ladies styling dersleri sizleri, salsanın kadınsı estetiği ile tanıştırıyor. Kadınlara özgü bir dans stili olan salsa ladies styling ile kendiniz çok daha dişi hissedeceksiniz. Ladies styling ile tek başınıza dans ederek, kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz. Şişli de ladies styling dersleri ile farklı bir deneyim edineceksiniz.

Ladies Styling’in Özellikleri

            Salsa ladies styling salsa dansının kıvraklığını, yumuşak ayak ve kalça hareketleriyle, kadınsı bir hale getiren bir  dans türüdür. Salsa ladies styling öğrenmek için birinci kural, ritmi bedeninizde hissetmektir. Bunu yaparken dengeyi korumak esastır. Ladies styling tamamen ritme göre uygulanacak ayak hareketlerine bağlıdır. Salsa ladies styling bugün, bütün dünyadaki dans kurslarında en çok rağbet edilen dans kursudur. Bunun nedeni, kadınların bir partnere ihtiyaç duymadan, kendilerini gösterebilecekleri bir dans çeşidi olmasıdır.

Ladies Styling Kolay Öğrenilir mi?

Ladies styling öğrenmek sanıldığından kolaydır. Derslere başlanırken, hareketler oldukça yavaş biçimde adım adım gösterilir. Başlangıçta öğretilen hareketler, ladies styling adına öğrenilecek en temel hareketlerdir. Daha sonra gelen hareketler, ilk adımda öğretilenlere bağlı olarak yapılırlar. Bu nedenle ilk dersler oldukça önemlidir.

            Şişli deki okulumuzda ladies styling dersleri ilk uygulamalarda temel ayak hareketlerini hedef alır. Oldukça karmaşık gibi görünen bu hareketlerin, aslında böyle olmadığını birkaç uygulamadan sonra öğrenirsiniz. Ladies styling kursu ile sizlere birdenbire zor hareketler gösterilmez. Bütün hareketler belli bir sıralama çerçevesinde size aktarılmaktadır.

            Ladies styling kursu ile dans öğrenmenin dışında, daha estetik ve sıkı bir vücuda kavuşmanız da söz konusu oluyor. Çünkü ladies styling kursuile yapacağınız hareketler, vücudunuzu sıkılaştırarak, forma girmenize yardımcı olacaktır. Şişli de merkezi yerimizde ladies styling dersleri için kayıtlar devam ediyor. Ladies styling kursu ile içinizdeki dans yeteneğini açığa çıkarmak için hemen kayıt olun…

POST A COMMENT