ONEDANCE İLE ZUMBA DANS DERSLERİ

ONEDANCE İLE ZUMBA DANS DERSLERİ

Aldığınız besinlerin birçoğunun hormonlu, yediğiniz etlerin eskisi kadar taze ve organik olmadığını düşünürseniz birçok bay ve bayan kilo problemiyle karşı karşıyadır.

Peki, kilo mücadelesinde ne yapmalıyız?

S​​​por sadece kilo sorunlarıyla karşı karşıya kaldığımızda değil, hayatımızın her anında daima bizimle olmalıdır. Bu konuda en büyük desteği Mecidiyeköy’de bulunan onedancedan alabilirsiniz. Zumba dersleri haftanın hemen hemen her günü sabah saatlerinde başlayıp akşam geç saate kadar devam etmektedir. Spor olarak zumba dansı yapılması çok basit bir eğitmen eşliğinde hareketlerin bir koreografi biçiminde yapıldığı bir dans ve spor türüdür.

Mecidiyeköy’ün tam merkezinde bulunan zumba kursu değerli üyeleri için her türlü imkânı sağlamaktadır. Zumba dersleri aynı zamanda son derece keyifli ve yerinizde durmanın imkânsız olduğu hareketli ve eğlenceli bir grup sporudur. Zumba kursu  yapılışı gereği rahat kıyafetlerin tercih edilmesi gereken bir spor çeşididir. Bayan hocalarımız eşliğinde yapılan zumba dansı fazla kilolarınız atılmasında ve yağ yakımında size son derece yardımcı olacaktır. 1 saatlik kısa bir dans dersi ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bütün hareketi sağlar ve kaslarınızın çalıştığını hissedersiniz.

Onedance  sağlığınızı ön planda tutarak bütün kaslarınızın çalışmasını sağlayacak bir zumba dersi programıyla üyelerinin mutluluğu için uğraşmaktadır. Kurs merkezimin ücretleri de herkes dans edebilsin, sosyalleşip, hareketli ve esnek bir vücuda sahip olsun diye son derece uygundur. Birkaç aylık üyelikler veya yıllık üyelik seçeneğini değerlendirdiğiniz taktirde zumba kursu üyeliğine çok daha ekonomik bir şekilde zumba dersleri için katılabilirsiniz.

Zumbanın Faydaları

En çok kalori yaktıran dans çeşitli olmasının yanında zumba dansı, size doğru nefes almayı ve yorulmamayı da öğretir. Derslerimiz boyunca motivasyonunuzun artışına şahit olacak ve ertesi günü iple çekeceksiniz. Kaslarınız gevşediği ve esnekleştiği için yorgunluğunuz ve ağrılarınızda azalacak hatta yok olacaktır. Dans ve spor zorunluluk değil bağımlılık olsun hayatınızda.

POST A COMMENT