ONEDANCE İLE HAYDİ SENDE DANSA

ONEDANCE İLE HAYDİ SENDE DANSA

Dans bilindiği üzere sanat camiasının ve sanatın ruha en çok hitap ettiği kendimizi bedenen ifade ettiğimiz bir etkinliktir. Dans ile insan stresini atmak başta olmak üzere hayata karşı sevinci ve coşkusunu enerjisini akıtır. İşte bu fırsatı coşkuyu, heyecanı en güzel ve en kaliteli bir şekilde yaşamak için Mecidiyeköy dans kursları alanında çok iyi bir yer edinmiş durumda.

Sadece adı ismi ile dans kursu deyip  geçmemek gerekiyor. Esasen dans kursu aynı zamanda bir hayat kursudur. Bu hayat kursunu günümüzde ayağınıza en iyi şekilde getiren özellikle İstanbul bölgesinde yaşayanlar için büyük bir imkân olan Ondance olarak Mecidiyeköy deki  dans kursumuz en seçkin ve profesyonel kursiyerleri ile bu modern çağın modern hizmetini, sanatını sunmak için heyecanla sizi bekliyor.

Kurs saatleri ve imkânları nedir?

Artık İstanbul bölgesinde Dans kursu dendiği andan itibaren akıllara gelen Mecidiyeköy deki dans kursları özellikle cumartesi günleri 16.30 ile saat 19.30 Aralarında sizlere bu fırsatı sunmakta.
Maddi imkânlar ve öğrencilik durumu gözetilerek de özel indirimler ve pratik çözümler sunulmaktadır siz yeter ki bu sanat dünyasının vazgeçilmesi dans dünyasına girmek isteyin.

Başka ne tür imkanlar var ve program nasıl işler?

Özellikle dans denilince vazgeçilmez olan müziktir. Gelecek olan kursiyerlere müzik ile ritim tutma bilgisi, müziği bedene bir canlı şekilde aktarabilme yeteneği duygusu ve hissiyatı verilmekte. Artık kişiler dinlediği müziğe kendini verip dans etmeye başladığında o müzikle bütünleşmesi hedeflenmekte. Sadece müziği dinleyerek dans etme yönünde dersler değil aynı zamanda enstruman çalma dersleri de verilmekte. İstediğiniz enstruman kullanımı ile birlikte müzikalite ve ritim duygusunun daha bir yükseklere çıkacağı kursun imkanları ve fırsatları her geçen gün üzerine yeni bir tanesini eklemekte.

Nasıl iletişime geçerim?

İnternet tarayıcınıza Mecidiyeköy dans kursları yazıp telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

POST A COMMENT