ONEDANCE İLE HAFTASONU PRATİKLER

ONEDANCE İLE HAFTASONU PRATİKLER

Onedance Dans Pratiği

   Latin dans kursu ülkemizde hemen hemen her bölgede önemli derece gündemdedir. Modern kesimin daha çok tercih ettiği Latin danslar kendi içinde çeşitlere ayrılır ve katılımcılar vücuduna ve tarzına en çok uyan dans çeşidini değerlendirip Latin dans kursu için başvuru yapabilirler.

Latin danslar içinde en moda olanlar; salsa, cha cha, bachata, vals ve daha çeşit çeşittir. Kendinize zaman ayırmak bir dans kursuna katılmak ve haftada 3 – 4 saatinizi kendiniz için bir şeyler yaparak geçirmeniz size iyi gelecektir. Bir Latin dans kursu için kayıt yaptırıp, dans pratiği yapmamak sizi maalesef geliştirmez. Bu yüzden Onedance olarak cumartesi günleri saat 4.30 – 7.30 arası dans pratiğini değerlendirebilirsiniz. Hiç kimse yeteneksiz değildir bunu asla unutmayın ve başaramam kelimesini kafanızdan silip atın, çünkü iyi bir eğitim ve kısa süreli pratiklerle her şeyi başarabilirsiniz.

Onedance Kimdir, Nerededir?

Onedance İstanbul Mecidiyeköy’de iyi eğitimli dans hocalarıyla hizmet veren ve üyelerine dans etmeyi ve başarmayı hedef edinmiş bir Latin dans kursu merkezidir. Merkezimizde her katılımcıya eşit yaklaşım ve özel ilgi öncelikli prensiplerimiz arasındadır.

            Latin dans kursu başladığınız andan itibaren dans etmenin ve dansı bilinçli olarak etmenin ne kadar keyifli olduğunun farkına varacak ve pratik yapmayı hayatınızda kural haline getireceksiniz.  Dans kursuna gelmek ve sadece kursta öğrenmek maalesef yeterli gelmiyor ve bu yüzden sizler için tertip edilen dans gecelerine mümkün olduğunca katılıp dans pratiği ya da dans gecesi adı altında düzenlenen aktivitelere katılmalısınız.

Bunun için vakit ayıramayacağınızı düşünüyorsanız da one dance merkezimizde cumartesi günleri dans pratiği yaptığımızı ve herkesi belirtilen saatler arasında merkezimizde ağırlamak istediğimizi unutmayınız. Dans etmek insanı genç ve güzel tuttuğu gibi  hızlı danslarda formunuzu koruyup hatta kilo vermenize yardımcı olur.

POST A COMMENT