ONEDANCE İLE DANSTA FARKI YAŞAYIN

ONEDANCE İLE DANSTA FARKI YAŞAYIN

Onedance Dans Kursu Hakkında Bilgi

İstanbul Mecidiyeköy ilçesinde bulunan Mecidiyeköy dans kursları arasında neredeyse en iyisi olan Onedance dans kursu sizlere profesyonel olan eğitmenler ile eğitim vermekte olan bir kurstur. 2013 yılında kurulmuş, dans etmek isteyen, dans öğrenmeyi isteyen her insanın ihtiyacını karşılayan bir kurum haline gelmiş ve hızla gelişmiş, insanlarca tanınmış hale gelmiştir. Onedance dans kursunda salsa kursu, Latin dansları kursu, salsa teknikleri, Kizomba kursu, bachata kursu gibi daha birçok yararlanabileceğiniz kurslar ve pratikler bulunmaktadır. Hafta sonu pratiklerini ücretsiz olarak herkese sunan bu Mecidiyeköy dans kursları hizmetini 16.30 ve 19.30 saatleri arasında gerçekleştirmektedir.

Ayrıca eğitmenler eşliğinde olan bu pratiklerde salsa pratikleri gibi daha birçok pratik öğrenme şansına da sahip oluyorsunuz. Öğrencilere de bachata kursu, kizomba kursu ve salsa kursu gibi birçok kurstan %30 indirim uygulanmaktadır. İnternet sitesinden kayıt olduğunuz zaman bir indirim yine bachata kursu, kizomba kursu, salsa kursu gibi birçok kurs içinde de geçerli olmaktadır.

            Mecidiyeköy dans kursları eğitmenleri ülkemizi de temsil etmekte olup, profesyonel bir performans sergilemektedirler. Bachata kursu ve salsa kursu oldukça popüler olmakla birlikte en çok tercih edilenler arasında da yer almaktadır. Mecidiyeköy dans kursları Onedance internet sitesinde bu danslar hakkında ve salsa pratikleri gibi birçok pratikler hakkında da bilgi sunmaktadır.

Salsa Nedir?

Salsa Latin Amerika’ ya ait olan bir dans türü olarak bilinmektedir. Önceleri Latin Amerika’ da yaygın olmuş daha sonra ABD’ ye ve diğer Avrupa ülkelerine de hızla yayılmıştır. Serbest stillerden oluşan bu dans belirli bir ritme bağlı değildir. Yani salsa doğaçlama olan bir dans türüdür. Salsa pratikleri öğrenmek ve salsa dansını uygulamak isteyenlere göre olan Onedance dans öğrenmek isteyenler için en iyi adres olarak gösterilebilir.

POST A COMMENT