ONEDANCE DÜĞÜN DANSI

ONEDANCE DÜĞÜN DANSI

Düğün Dansı Nedir?

Yeni evlenecek çiftler için unutulmayacak anılarında yardımcı oluyoruz. Düğün danslarını beraber hazırlayarak düğünlerine daha çok renk ve ihtişam katarak bu anılarını daha da güzelleştirerek ölümsüzleştiriyoruz.

ilk dans olarak da geçen düğün dansını bir çok yeni çiftin gözdesi olarak hemen hemen her düğün dansının artık olmazsa olmazı haline gelmiştir. OneDance Mecidiyeköydeki dans kursumuzda ve yeni yerinde 2013 – 2016 yıllar arasında toplam da 122 çiftin düğün dansını beraber hazırlamış ve onların bu güzel anılarını süslemiştir ve süslemeye devam ediyoruz.

Ne zaman başlamalıyız ?

Mecidiyeköyde ki dans kursumuzda düğün dansı derslerimizi veriyoruz. İstediğiniz zaman düğün dansına başlayabilirsiniz. Tabi bunun için son zamanlara bırakmamanızı tercih ederiz çünkü dans biraz zamana alan bir iş olduğundan ne kadar erken başlarsanız provolara ve çalışmalara o kadar daha güzel sonuçlar alma imkanız vardır.

Dans bilgisi gerekli midir?

Dans geçmişnizin olması sizin için avantajtır fakat bu konuda hiç endişelenmeyin düğün dansı oldukça sade bir dans olduğu için öğrenmenizde o kadar kolay olacaktır.Yapmanız gereken mecidiyeköyde ki dans kursumuza gelerek düğün dansın dersine başlamanız olacaktır.

Koreografi Seçimini Nasıl Yapılıyor?

İster siz belirleyebilirsiniz istersenizde bizimle beraber belirleyebilirsiniz. Koreografilerinizi elimizden geldiğince en iyisini çıkarmaya özen gösteriyoruz.

POST A COMMENT