Neden High Heels Kursu

Neden High Heels Kursu

HIGH HEELS - FARKLI STİLLERİN PARLAK KOKTEYLİ

High Heels için en zor dans tarzlarından biri demek mümkündür. Birçok yönden Jazz-Funk’a benzer ancak High Heels spor ayakkabı yerine çok yüksek topuklu ayakkabılarla yapılmaktadır. Eğer kadınlık ve provakasyon kombinasyonundan çok etkileniyorsanız ve pop müzik ritimlerini çok seviyorsanız mecidiyeköy high heels kursumuz size % 100 uygundur!

Go-go stilinden farklı olarak, High Heels, belirli bir müzik parçası için yaratılan koreografi anlamına gelir. Go-go çoğu zaman elektronik House müziği ile dans edilir. High Heels‘in koreografları kışkırtıcı pop’u tercih eder ve aynı zamanda, danstaki tüm kelimeleri ve aksanları mükemmel şekilde uygulamak için müziğe çok dikkat ederler. Bu, dansçıların hareketlerinin cephaneliğini önemli ölçüde genişletmesine izin verir: Jazz-Funk, Go-Go, Vogue ve Modern Caz unsurları High Heels‘de inanılmaz bir kokteyl hazırlamak üzere birleşmektedir.

OKULUMUZDA HIGH HEELS DANS EĞİTİMİ

High Heels tarzının karmaşıklığına rağmen, en önemli şey dans kursunun derslerine gelmektir! Çünkü mecidiyeköy high heels kursumuzda güler yüzlü bir ailenin atmosferinde ve profesyonel öğretmenlerin gözetiminde çok hızlı bir şekilde topuklularınızla dans etmeyi öğreneceksiniz. Öyle ki topuklularınız üzerinde yürüdüğünüzden daha iyi bir şekilde dans edeceksiniz! Temel şey, azim ve High Heel Kursuna duyulan aşktır. Okulumuzda İstanbul’un en iyi hocaları, High Heels‘in temel hareketlerinde ustalaşmanıza, kendinizi geliştirmenize, esnekliği artırmanıza, duygusal olarak daha iyi bir performans sergilemenize ve kendinden emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Duygularınızı dans ile ifade etmeyi, asi ve oynak olmayı ve aynı zamanda topuklularınızın yüksekliği ile akıl almayı seviyorsanız, profesyonel ekibimiz sizi mecidiyeköy high heels kursumuzun sınıfımızda bekliyor. Gülümsemeyi ve pozitif enerjiyi getirmeyi unutmayın!

HIGH HEELS: YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI İLE DANS

Modern koreografinin çeşitli yönleri arasında High Heels‘in özel bir yeri vardır. Dansın karakteristik bir özelliği vardır: Tüm hareketler yalnızca yüksek topuklu ayakkabılarla yapılır. Tarzın popülaritesinin sırrı muazzam çeşitliliğinde yatmakytadır: Jazz-Funk, Strip-Plastic, Go-Go, Latin, Vogue ve hatta Burlesque… Kısaca söylemek gerekirse High Hills – bir dans gösterisidir. Enerjik ve inanılmaz derecede seksi olan High Heels performansı, çoğu kez ritmik kulüp müziği eşliğinde dans edilmektedir. Heigh Heels, gündemde olmak isteyenlerin dans tarzıdır.

HIGH HEELS KURSU

High Heels dansları, birçok farklı tarz ve yönleri içine almıştır. Oynak, seksi ve aynı zamanda aşırıya varmayan hareketler, dünyanın her yerinden kızları çekmektedir. İstanbul’da High Heels çok popülerdir, bu dansta High Heel kursumuz ile ustalaşarak herhangi bir partinin yıldızı olmak oldukça kolaydır. Yüksek topuklar ise dansçının zarafetini ve esnekliğini etkin bir şekilde vurgulamaktadır.

MECİDİYEKÖY HİGH HEELS KURSUMUZLA PROFESYONELLERDEN DERS ALIN

Okulumuzda High Heel kursumuzla High Hills dansını öğrenmek, ustalığı kolay ve zevkli bir şekilde elde etmenizi sağlayacaktır. Bizimle çalışırken aşağıdaki avantajları fark edeceksiniz:

– Çeşitli kasting ve şovlara katılım;
– Deneyimli öğretmenlerin rehberliğinde High Heels;
– Samimi ve rahat bir atmosfer;
– High Heels için konforlu salonlar
– Beşiktaş, Şişli, Taksim ve Kağıthane’ye yakınlık;
– İsteklerinize duyarlılık.

Boy, yapı ve yaş farkı olmaksızın isteyen her kadın High Heel kursumuza katılabilir ve dansı öğrenebilir. Sonuç – sadece güzel ve sıkı bir vücut değildir, aynı zamanda kişinin kendi karşı konulamazlığına olan güveni % 100 olacaktır. High Heels öğrenmek, kendiniz ve vücudunuzla kıyaslanamaz bir memnuniyet hissine sahip olmanıza izin verecektir. Herhangi bir partide ve herhangi bir ortamda karşı konulmaz olacaksınız. İstanbul’da High Hills’i öğrenmeye başlayın, güzelliği ve zarafeti ile İstanbul’u fethedin.

POST A COMMENT