Mecidiyeköyde Onedance Dans Kursu İle Sizde Dansa Başlayın

Mecidiyeköyde Onedance Dans Kursu İle Sizde Dansa Başlayın

LATİN DANS KURSULARI

Latin dans tarzındaki çift dansları, solo performanstan daha canlandırıcı ve etkileyicidir. Latin-Amerikan müzik doğaçlama için olanak tanımaktadır; özellikle etkileyici mimik ve vücut hareketleriyle salsa, bachata danslarında kadınlığını vurgulayan bayan için ve figürlerin ani değişimi ve ustaca davranışlarla mizacını belli eden erkek için.

Latin Dans – her zaman büyüleyici bir manzara, tutku, hassasiyet, duygusallık karışımı bir kasırgadır. Latin  danslar – gün boyunca biriken duyguları atmak isteyenler için; İş gününün baskıcı yükünden kurtulmak isteyenler için; sadece bedeni değil, aynı zamanda ruhu da rahatlamak isteyenler içindir.

Parlak Latin müzik, kalça ve gövdenin serbest dans hareketleri Latin danslarını çift dans pistlerinde çok popüler yapmaktadır. Mecidiyeköy dans kursumuzda Çocuk dansları, Latin dansları, Salsa, Bachata, Zumba, Kizomba, Sirtaki, High Heels, Hip Hop, Tango ve Oryantal hareketlerini özümsemenize yardımcı olacaktır.

Latin danslarının koreografisi, bu dansı her tür boyut ve şekildeki dans pistinde uygulamaya izin vermektedir. Bir çiftin Latin dansı – bir etkileşim, iletişim, partnerler arasında duygu, ruh hali ve daha birçok şeyin alışverişidir. Salsa dansı, bachata dansı bizim için alışıldık bir sözlü diyalog değildir, vücut hareketlerinden oluşan farklı bir dildir… Bu dile hayranlık duyuyorsanız ve öğrenmek için can atıyorsanız Mecidiyeköy dans kursumuz tam size göre! Beşiktaş, Şişli, Taksim, Kağıthane gibi yerlere yakın olan Mecidiyeköy şubemize ulaşım sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

MECİDİYEKÖY DANS KURSUMUZUN ARTILARI

– Birinci aydan sonra Latin danslarını uygulayabilirsiniz
– Karşı cinsle iletişimde daha rahat olursunuz.
– Tüm güne yetecek olan enerji depolarsınız.
– Komplekslerinizden kurtulursunuz.
– Güzel bir omurga ve duruşa sahip olursunuz.
–  Ustalığınızı göstermeyi öğrenirsiniz.
– Latin dans partilerine katılırsınız.
– Ritm hissine sahip olursunuz.
– Duygularınızı dans ile ifade etmeyi öğrenirsiniz.
– Vücudunuz hep formda  ve canlı olacaktır.

HERKES İÇİN DANS

Latin dans kursumuz “One Dance” yaşı, cinsiyeti ve eğitim düzeyi ne olursa olsun dileyen herkesin dans etmesi, farklı dans stilleri öğrenebilmesi için kurulmuştur. Dans kursumuzda öğretilen ana danslar – elbette romantik bachata ve ateşli salsadır. Latin dans kursumuz, öncelikli görevi olarak size dans etmeyi, ritim duygusunu ve esnekliği öğretmeyi koymaktadır. Biz her zaman neşeli, pozitif bir atmosfer; ateşli ve canlı organizasyonlar, salonun elverişli konumu, ve kurstaki her öğrenciye özel bir yaklaşım bulabilen sorumlu eğitimcilere sahibiz. Bizimle dans öğrenmek kolay, pozitif ve eğlencelidir! One Dance dans kursları sizin için zevk kaynağı olacaktır! Stresli iş günü sonrasında dans kursumuz değil de ne iyi gelebilir! Eğitmenlerimiz dansın her anından zevk almanızı yardımcı olacak şekilde hareket etmenizi sağlayacaklardır.

«One Dance» Latin dans kursunda başlangıç, gelişmiş ve yüksek seviyelere sürekli alım yapılmaktadır. Akşam sınıfları ve hafta sonu grupları gibi gruplarımız vardır. Mecidiyeköy dans kursumuz en iyi dans programına sahiptir! Ders sayısının bolluğu istediğiniz saatlerde dans kursunu seçme olanağı tanımaktadır. Kursumuzda herkes kendi fiziksel yetenekleri ve becerilerine uygun bir dans grubu bulacaktır. Her dans dersiyle birlikte yeni ve ilginç bir şeyler keşfedeceksiniz.

«One Dance» Latin dans kursumuz, ikinci eviniz; Mecidiyeköy dans kursumuzun eğitmenleri ve öğrencileri, aile ve arkadaşlarınız olacaktır.

Salsa veya bachata dans etmeyi öğrenmek için Küba’ya ya da Dominik Cumhuriyeti’ne gitmeye gerek yoktur, dans okulu İstanbul dahil olmak üzere herhangi bir yerde bulunmaktadır. Latin dans kursumuz “One Dance”‘de herkes için yer vardır. Herhangi bir yaş ve vücuttan bir kişi sınıflarımıza kayıt olabilir. Dans eğitimi herkese yarar sağlayacaktır. Salsa veya bachata’nın muazzam hareketleri vücudu güçlü ve güzel, hareketler ise özgür ve özgüvenli yapmaktadır. Vücudunuz mükemmel bir enstrümandır, sadece gelişim için doğru yöne çevirmeniz gerekir.

POST A COMMENT