LADİES STYLİNG DERSLERİ

LADİES STYLİNG DERSLERİ

Salsa Ladies Styling Dersleri Neden Gerekli Olacak

 Ladies styling dersleri, belirli seviyede dans eğitimi almış ve bunu daha da ileri götürmek isteyen, el, kol ve bacak hareketlerini geliştirerek tek başına da dansını sergilemek isteyen bireylere hitap etmektedir. Salsa dersleri almış ve temel seviyede bilgi ve eğitimi olan kişiler ladies styling derslerialabilirler. Böylece figürlerini daha kadınsı, daha kıvrak ve estetik hale getirebilirler ve istediklerinde ladies styling dersleri sayesinde kendi başlarına da dans figürlerini sergileyerek herkesi danslarına hayran bırakabilirler.

            Ladies styling kadın figürleri üzerine odaklanmaktadır. Müzik ile el, kol, ayak hareketleri ve bedenin duruşu ve kıvraklığı üzerine odaklanır ve bunu geliştirmeyi amaçlar. Özellikle son yıllarda ladies styling dansa ilgi duyan ve temel seviyeyi geçerek, daha profesyonel ve estetik olarak dans etmek isteyen dans tutkunları tarafından büyük ilgi görmektedir.

            Ladies styling ile ilgili bu eğitimi veren İstanbul’da birçok kurs ve dans eğitim merkezi bulunmaktadır. Mecidiyeköy dans kursu için tercih edilebilecek ideal lokasyonlardan birisidir. Onedance Mecidiyeköy dans kursu bu eğitimi veren kurumlardan biridir. Konuyla ilgili hem dersler hem de workshoplar düzenlenmektedir.

Onedance ailesine   Mecidiyeköy’deki dans kursumuzda  Ladies styling gruplarına katılmak için temel seviyede salsa eğitimini tamamlamış olmanız gerekmektedir. Bu şartı yerine getirdiğiniz takdirde sizler de gruplara katılabilir ve stilinizi geliştirebilirsiniz. Eğitimler sonunda el, kol ve ayak hareketlerinizin kombinasyonu gelişecek ve daha kıvrak, daha kadınsı ve estetik bir şekilde dans edebiliyor duruma geleceksiniz.

Ladies styling eğitimleri sırasında rahat ve vücudunuzu saran kıyafetler tercih etmeniz gerekmektedir. Tayt ve kolları açık bırakacak kısa kollu bir tişört veya body tercih edilebilir. Böylece el, kol ve bilek hareketleri, bacak hareketleri daha rahat seçilebilir ve hatalar varsa tespit edilebilir. Ladies styling ders fiyatları konusunda bilgi almak ve incelemek için bir dans kursu belirleyebilir ve arayarak veya yüz yüze görüşme ile fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

POST A COMMENT