Mecidiyeköy Düğün Dansları Kursu

Mecidiyeköy Düğün Dansları Kursu

Evlilik ile beraber hayatlarına yeni bir başlangıç yapacak olan çiftler için düğün dansı büyük önem arz eder. Çünkü bu dans; tarzı, müziği veya koreografisi nasıl olursa olsun hayatları boyunca çiftlerin hafızasına kazınan en büyük anlardan birisi olacaktır. Dans aynı zamanda yaşanılan ve hissedilen duyguların beden kullanılarak dışarı vurulması şeklidir. Bu sebepten ötürü çiftler düğün dansı müzikleri ve dans çeşitleri hakkında doğru seçim yapmalıdır.

Çiftler romantik ve tutkulu mu yoksa eğlenceli ve çılgın  mı olduklarına karar vererek düğün dansı türlerini kendileri seçebilirler. En baştan böyle bir seçimin yapılması yapılan dansın daha hoş ve doğal görünmesi konusuna yardımcı olmaktadır. Bu seçim yapıldıktan sonra sırada dans müziği seçimi ve koreografinin hazırlanması vardır. Düğün dansının çiftler için neden önemli olduğundan bahsedilmişti.

Bu önemli gününüz için sizlerde onedance düğün dansı hizmeti ile  profesyonel dans hocalarıyla beraber hazırlık yapabilirsiniz. Özel koreografi ve dans ile beraber seçebileceğiniz size özel müzikler sayesinde de düğün dansı anınızı ölümsüz bir hale getirebilirsiniz. Onedance’ın mecidiyeköy düğün dansı şubesine ulaşarak kendi özel dansınızı yaratabilirsiniz. Onedance düğün dansı ile düğününüzde bulunan davetlilere bir görsel şölen sunabilirsiniz. Düğünün en önemli unsurlarından birisi olan düğün dansına verilen özen ile beraber konuklarda özel olduğunu hissetmektedir.

Danslar

Onedance Mecidiyeköy şubesinde yalnızca düğün dansı eğitimi verilmemektedir. Onedance düğün dansı yalnızca profesyonel şekilde verilen dans kategorilerinden bir tanesidir. Onedance düğün dansı dışında bachata dansı, salsa ve sosyal latin dansları, oryantal dansı, kizombo dansı, zumba dansı gibi hizmetler sunmaktadır.

Bu dansların yanında Mecidiyeköy şubesinde olduğu gibi Mecidiyeköy düğün dansı hizmetinin yanında da hip – hop dansı, high heels dansı ve tango dansı gibi eğitimler verilmektedir. Mecidiyeköy düğün dansı eğitimi veren şubelerden birisi olmaktadır. Dans edilerek yapılan fiziksel aktiviteler vücudun sağlıklı olması açısından da oldukça önemlidir. Dansın sağlığa olan desteğinin yanı sıra çiftler arasındaki uyumluluk derecesini arttırdığı bilinen bir gerçektir. El ele tutuşmalar, bedenlerin müziğe beraber uyum sağlamaları gibi unsurlar oldukça romantik anların yaşanmasına sahne olmaktadır. Bu şekilde ortaya çıkan tutku ve romantiklik ile düğünde bulunan konukları büyüleyebilirsiniz.

Dans Kursları ve Şubeler

Onedance 2013 yılında Mecidiyeköy semtinde kurulmuştur. 2017 yılında ise ikinci şubesini açmıştır. İkinci şube olan mecidiyeköy düğün dansı gibi dans hizmetleri vermeye başlamıştır. Her iki şubede de profesyonel hocalar tarafından dans dersleri yapılmaktadır. Latin dansları konusunda eğitmen olan Özlem Sevimkan tarafından kurulmuş olan Onedance hala çalışmalarını hızla bir şekilde yürütmektedir. Onedance bünyesinde çalışmakta olan profesyonel dans eğitmenleri dünyada uluslararası yapılmakta olan festivallerde ve workshoplar da temsilci olarak görev almaktadır.

Onedance bünyesinde çalışmakta olan profesyonel eğitimciler dans derslerinde ritim ve enstrüman gibi eğitimleri de dans ile beraber öğrenciye bir bütün olarak özenle sunulmaktadır. Onedance dans eğitimleri yalnızca yetişkinlere yönelik olarak yapılmamaktadır. Çocuklar içinde özel olarak dans eğitimleri vermekte olan Onedance ayrıca ister çocuk olsun ister yetişkin,  öğrenci olan herkese dans dersleri ücretlerinde destek amaçlı %30 indirim avantajı bulunmaktadır.

Ayrıca başvuru için online olarak form dolduran herkes indirim hakkına sahip olabilmektedir. Onedance dans ile ilgilenen, dans etmeyi seven ve öğrenmek isteyen herkese kapılarını açarak profesyonel bir şekilde eğitim alma fırsatını sunmaktadır. Ayrıca kizomba gibi son dönemlerin popüler olan dansları konusunda da eğitim alabilir, bir yandan hem sağlığınızı koruyabilir hemde yeniliğe eğlenceli bir şekilde ayak uydurabilirsiniz.

POST A COMMENT