LATİN DANSLARININ BAŞ DÖNDÜREN ENERJİSİ

LATİN DANSLARININ BAŞ DÖNDÜREN ENERJİSİ

Latin dansları

3 kategori altında toplanan Latin dansları oldukça enerjik, ritmik ve stil sahibi danslardır. Kategori isimleri ise :

1) Salon Latin dansları
2) Sosyal Latin dansları
3) Serbest stil (bu dans stili diğerlerinden ayrı tutulmaktadır)

Latin dans kategorileri

Belirtilen kategorilerdeki Latin dansları altında da farklı dans çeşitleri bulunmaktadır. Birçok ev kadını için hobi, üniversite öğrencileri için sınav stresini atmaya yardımcı olan bu danslar kesinlikle İstanbul Latin dansları ile ilgili kurs veren merkezlere gidilmesi için yeterli sebeplerdir. Ana kategoriler altında toplanan dans çeşitleri ile ilgili de isim vermek gerekirse:

1) Salon dansları: Amerikan Rhythm (cha cha, rumba, seing, mambo ve bolero), Amerikan Smooth (vals, tango, viyana valsi, foxtrot) İstanbul salsa kursuolarak hizmet veren kurslarda öğrenilebilen danslardır. Uluslararası Latin (samba, cha cha, rumba, paso, doble ve jive), Uluslararası Standart (vals, tango, viyana valsi, foxtrot, quickstep). Tüm bu türler ile ilgili İstanbul Latin dansları kursu veren merkezlerinden bilgi alınabilir. Özellikle üniversite öğrencileri ve ev hanımları için fırsatlar sunan merkezler stres atmak, yeni bir hobi edinmek için İstanbul Latin dansları mükemmel bir seçim olacaktır.

2) Sosyal danslar: Arjantin Tango, Flamenko, Geleneksel Latin Dansları (Küba – salsa, son, mambo, cha cha, merenge, conga, bolero, rumba, free lambada ve samba), bu danslar şişli de salsa kursu merkezleri tarafından öğretilebilmektedir. Latin Klüp Dansları (salsa, merenge, cha cha, cumbia, bachata). Yine Şişli’de salsa kursu veren merkezler doğru adres olacaktır. Bu dansların detayları ile ilgili de İstanbul salsa kursu veren merkezler oldukça yardımcı olacaklardır. Hem iş hayatının günlük stresinden kurtulmak isteyen hem de sınav stresi artık fazla birikti diyenler için sunulabilen İstanbul salsa kursu promosyonları kaçırılmamalıdır.

3) Serbest Stil: Rock’n roll, disco, sirtaki, oryantal gibi stillerin bulunduğu tarzdır. Her tarz için İstanbul Latin dansları kurslarında ders alabilmek mümkündür. Hem de yeni bir hobi ve üniversite öğrenciler için promosyonumuz ile sunulan fırsatlara birlikte Şişli’de salsa kursu  kesinlikle her kesime hitap edilmektedir.

Tüm dans çeşitleri ile ilgili en net bilgiler Şişli’de salsa kursu hizmeti veren merkezlerden sağlanabilir. Aynı zamanda İstanbul salsa kursu veren merkezlerdeki hocalar, dans stüdyoları sayesinde kazanılan yeteneklerle festivallere katılmak bile mümkün olabilir.

POST A COMMENT