Latin Danslarının Enerjisi?

Latin Danslarının Enerjisi?

Dans ve mutluluğun bir araya geldiği salsa kursu etkinliğimiz, farklı yaş grubundan katılımcılara açıktır. Çeşitli aktivitelerle desteklenen ders programlarımız, sosyal çevresini genişletmek isteyenler için ideal bir alternatiftir. İstanbul’un merkezi olan Mecidiyeköy’de konumlanan OneDance Stüdyosu, ulaşım açısından avantajlıdır.

Sizin İçin Hangi Dans Uygun?

Dansın eğlenceli dünyasından içeriye adım atmadan önce salsa dansları ve eğitim planı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Geniş bir kesime hitap eden dans derslerimiz günün farklı saatlerine yayılmıştır. Hafta içi ve hafta sonunda devam eden eğitimlerimiz, konusunda deneyimli kadrolar tarafından sürdürülür.

Tüm dans meraklılarını aynı ortamda buluşturan latin dansları derslerimiz, bulunduğu ortamda enerjisiyle fark yaratmayı sevenler için özel olarak verilir. Kıvrak hareketlerin müzikle uyumu yakaladığı salsa dansı, hayatına yeni bir enerji katmak isteyenlere özel profesyonel kadrolar eşliğinde tamamlanır. Latin dansları arasında en hareketlisi ve ateşlisi olan salsa, estetik ve görsel açıdan da zengindir.

Beden Dilinizi Salsa Dansıyla Destekleyin!

Sunduğumuz istanbul latin kursu eğitimleri, katılımcıların sosyal anlamda desteklenmesini sağlar. Beden dilinin yeni anlamlar kazandığı salsa dansı eğitimleri, grup içinde ve çiftlere özel olarak sürdürülebilir. 1980’li yıllardan sonra önce dünyada ve daha sonra da ülkemizde popüler hale gelen latin dansları, 6 yaşından büyük herkes için uygundur.

Dans ve müziğin kusursuz uyumunun görsel değer kazandığı salsa dansı, farklı kültürel ögelerin ortak bir noktada buluşmasıyla anlam kazanmıştır. İstanbul’da yaşayan herkesin kolay ulaşabileceği şişli latin kursu merkezimiz, bireysel veya grup kayıtlarına açıktır. Kahvaltı, dans kampı ve dans gezileriyle zenginleşen programlarımız, sosyal çevresini geliştirmek isteyenler için uygundur.

Hafızalarda Yer Edecek Salsa Gösterileri

Çeşitli etkinliklerde hafızalarda yer edecek salsa gösterilerinin bir parçası olmak istiyorsanız siz de yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip herkesin katılımına açık olan salsa kursu etkinliklerimizde yoğun şehir hayatının yarattığı karmaşadan uzaklaşabilirsiniz. Günün stresini üzerinden atmak isteyenlere özel olarak sürdürdüğümüz eğitimler, kendine yeni bir sosyal çevre yaratmak isteyenler tarafından büyük ilgi görür.

Son dönemlerin en popüler tercihleri arasında yer alan salsa dansları, kendini müziğin ve eşinin ritmine teslim etmek isteyenler için kusursuz bir alan yaratır. Küba danslarından esinlenmesine rağmen bir serbest stil dansı olan salsa, rutin hareketlerden bağımsız doğaçlama hareketlerle desteklenir. Siz de kıpır kıpır bir dansın parçası ve başrol elemanı olmak istiyorsanız kendinize biraz zaman ayırarak derslere katılım sağlayabilirsiniz.

Salsa Dansının Sosyal Hayata Etkileri

Yeteneklerin ortaya çıktığı, keyifli zaman geçirilen ve sıcak arkadaşlıkların kurulduğu istanbul latin kursu etkinliklerimiz, dansın keyifli dünyasına girmek isteyen herkese açıktır. Mutluluğu yakalamak isteyenler için bir başlangıç olacak derslerimiz, hayata farklı bir pencereden bakma şansı sağlar. Yeni hobi edinmek ve zamanının iyi bir şekilde değerlendirmek isteyenler için fark yaratacak atmosferimiz, profesyonel dansçı olmak isteyenler için de uygundur.

Dans tutkunlarıyla aynı ortamı paylaşırken, kendi yeteneklerini de keşfetme fırsatı sunan OneDance şişli latin kursu, profesyonel eğitimci kadrosuyla alanında fark yaratır. Öğrenilen figürlerin pekiştirildiği dans etkinlikleri, adayların kendilerine olan güvenini de destekler. Modern yöntemlerin kullanıldığı derslerimizde, uluslararası platformlarda geçerli eğitim yöntemleri kullanılır.

Salsa Dansına Giriş ve Profesyonel Eğitimler

Salsa dansı hakkında hiçbir bilgisi olmayanların yanı sıra işini profesyonel anlamda sürdürmek isteyenler için de fark yaratan kursumuz, ekonomik bütçeler ve indirimleriyle fark yaratır. Grup eğitimlerin yanı sıra özel ders almak isteyenlere de kapılarını açan okulumuz, sınıf kalitesiyle beklentilere uygun hizmet verir. Siz de sadece dans öğrenmekle yetinmeyip sosyal çevrenizi de genişletmek istiyorsanız kendinize daha fazla zaman ayırarak dans kulübümüze üye olabilirsiniz.

Sorry, the comment form is closed at this time.