KENDİNİZİ SALSANIN RİTMİNE BIRAKIN

KENDİNİZİ SALSANIN RİTMİNE BIRAKIN

KENDİNİZİ SALSANIN RİTMİNE BIRAKIN

Salsa dansı Afrika’ da ortaya çıkışından sonra Küba’ ya da sıçrayarak figürlerinin şeklini bu ülkeden almıştır. Farklı ülkelerin sokak kültürüyle harmanlanarak edilen bu dans herkesi eğlendiren, egzotik ve kıvrak bir dans. Ayrıca Latin ezgilerinin insanın yerinde durmasına izin vermeyen müzikleriyle kendisine bağlayan bir danstır, Şişli dans kurslarında bu ezgileri rahatlıkla yakalayacaksınız. Kolayca öğrenilebilecek ve tutku haline gelebilecek bu dans için Şişli de dans kursu bulmak oldukça kolay.

İstanbul’ da Şişli dans kurslarında en iyi eğitmenler eşliğine salsa ritimi, temel adımları, kombinasyonları ve duruş teknikleri hakkında her bilgiyi öğrenerek salsa dansının tadını çıkartabilirsiniz. Salsa On2 ile Akıcılığı yakalayın OneDance olarak on2 derslerimizde hem müzikalite, footwork, partnerwork, enstrümanlar ve ritim hakkında birçok şey öğrenebilirsiniz.

İşte bu yüzden Şişli de salsa kursu için salsa derslerine katılarak ya da özel ders alarak bu dansı öğrenmenin keyfini yaşamak gerekir. Stresten uzaklaşmak için insanların yol aradığı günümüzde Şişli de dans kursu tercih edilebilecek en iyi yöntemlerden bir tanesi. Neden sizde Şişli dans kurslarında eğlenceye katılmayasınız ki? Bu eğlenceye katılabilmeniz için İstanbul salsa kursu imkânları bu fırsatı ayağınıza kadar getiriyor.

Salsa kursuna neden gidilmeli?

Aslında bu sorunun cevabı çok basit, İstanbul salsa kursu eğlenmek ve mutlu olmak için var. İşte hepsi bu Şişli de dans kursu için. Bununla birlikte sosyalleşmek istiyorsanız, yeni bir hobi edinmek istiyorsanız, keyif aldığınız bu salsa dansında daha da profesyonel olmak istiyorsanız, egzotik bir atmosferde bulunmak istiyorsanız İstanbul salsa kursu kaçırılmayacak bir fırsat. Salsa oldukça samimi ve hareketli bir dans türü. Bu yüzden doğaçlama olarak da hareketler uygulanabildiği gibi farklı stillere de sahip olduğu için Şişli de dans kursu ile her zaman geliştirilebilir özelliktedir. Aynı zamanda oldukça da kıvrak hareketlere sahip bir dans olması sebebiyle de Şişli dans kurslarında kadınların estetik yönlerini de ön plana çıkartabilen bir dans türüdür. İşte tüm bu pozitif etkilerinden dolayı Şişli de salsa kursu sizi bekliyor…

Birçok İstanbul salsa kursu seçeneklerini de göz önünde bulundurarak bir sürü merkez bulabilirsiniz. Özellikle Şişli de salsa kursu seçeneğinin çok olduğunu belirtmekte fayda var. Çünkü merkezi lokasyon ve ulaşım kolaylığına sahip olan semt Şişli de salsa kursu için ilgi oldukça fazladır.

POST A COMMENT