İlk Dans

İlk Dans

Düğününüzü nerede yapacağınıza karar verdiniz, davetli listesi hazır, gelinlik ve damatlık da hazır. Peki düğün dansınız hazır mı? Hazır değilse endişe etmenize gerek yok. Size tüm bilgi birikim ve tecrübelerimizle en güzel şekilde düğününüze hazırlamaya yardımcı olacağız.

Özellikle davetliler ilk dansa oldukça önem verir ve bu bazı gelin ile damatları strese sokabilir. Eğer siz de strese giriyorsanız yeteri kadar hazır hissetmediğiniz içindir. Bizimle birlikte düğün dansına hazırlanarak kasvetli stres havanızı tatlı minik heyecanlara döndürebilirsiniz.  Dans etmekle ilgili korkularınız varsa ve bunu dizginlemekte zorlanıyorsanız tüm sorularınızı One Dance Turkey eğitmenleriyle paylaşabilir ve gerekli tüm eğitimleri alabilirsiniz.

Düğün Dans Türleri

İlk dansınızın özel olacağına karar verdiniz ve ilk dans kursu için araştırmalar yaptınız. Önünüzde birçok seçenek olmuş olacaktır. Hangi dans türünü seçmeniz gerektiğine nasıl karar vereceksiniz? Kendinizi en yakın hissettiğiniz dans türünü seçebilirsiniz. Dans türleri hakkında kısa bilgiler edinebilirsiniz.

Salsa: Salsa diğer dans türlerine oranla öğrenilmesi gereken bir danstır. Latin dans gruplarına girer ayak hareketleri ve kalça hareketlerinden oluşur. Yaklaşık 2- 4 saatlik bir eğitimle ilk dansınız salsa olabilir. İşinizi şansa bırakmamak için 1- 2 ay önce dans kursuna başlayabilirsiniz. Zamanınız çok olduğunda gelinlikli provalar için de vaktiniz kalmış olacaktır.

Vals: Oldukça romantik bir dans olan vals çiftler arasında popülerliğini her dönem koruyor. Aynı zamanda izleyicisini de kendine hayran bıraktıran vals, konuklarınızın aşkınıza ortak olmasına da yardımcı oluyor. Yaklaşık 1 ayda öğrenilen oldukça kolay bir dans türüdür.

Tango: Eğlenceli ve konuklarınızın mutlu olacağı bir dans türü istiyorsanız tango sizin için ideal olacaktır. Keskin bakış ve vurucu hareketleriyle tüm gözleri üzerinize toplayacaksınız. Tango için haftalık düzenli çalışmalar gerekmektedir. Bu da düğün dansı için zaman yaratmanız anlamına gelir. Düzenli çalışılan 1 ay kadar süreyle düğününüzde harika bir kareografi çıkartabilirsiniz.

Herkes Düğün Dansı Öğrenebilir mi?

Oldukça basit adımlarla öğrenilen dans türleri de bulunmaktadır. Bunun için eğitmeninizden yardım alarak en ideal dans türünü belirleyebilirsiniz. İsteyen herkes düğün dans dersleri alabilir. Ufak bir çalışmayla harika performanslar sergileyebilirsiniz.

Düğün Dans Müziği

Düğün dans müziği seçimi danstan daha önemli bir faktördür. Dans türünüzle uyumlu olmasının yanı sıra düğün dans müziği sizi de yansıtmalıdır. Eşinizle aranızdaki özel bağı temsil etmeli ve konuklarınıza da hissettirmelidir. Düğün dans müziği çok kısa olmamalıdır. Eğer gerektiğinden kısa olursa performansın yarıda kesildiğine dair bir izlenim yaratabilirsiniz. Aynı zamanda şarkı süresi uzun da olmamalıdır. Bu da konuklarınızı sıkabilir veya kareografide tekrara düşebilirsiniz.

İlk Dans Videosu

Düğününüzde yaptığınız ilk dans şüphesiz en özel anlarınızdan biri olacaktır. Bu dansın kayıt altına alınmasını istemek en doğal hakkınızdır. Bu sayede anılarınızı istediğiniz kadar saklayıp tekrar tekrar yaşama fırsatı da bulabilirsiniz. Eğer düğün dansı videosu isterseniz size bu konuda yardımcı olmaktayız. Düğününüzle ilgili hiçbir şeyi düşünmeden yalnızca eğlenebilirsiniz. Biz sizin için her şeyi düşünüp tüm organizasyonu başarıyla tamamlamaktayız.

Eğer siz de İstanbul’ da yaşıyorsanız ve İstanbul düğün dansı kursu arıyorsanız sizin için hazırladığım paketleri incelemeli ve örnek düğün dans kareografilerini izlemelisiniz. Eğitmenler yardımıyla sizin için en güzel düğün dansını hazırlayarak en güzel gününüzü daha da güzelleştirmeye katkı sağlıyoruz. Hayatınızda yalnızca bir kere yapma fırsatı bulacağınız bu performanslar bütçeniz için de oldukça uygun olacaktır. Sadece eşinizle de değil sevdiğiniz arkadaşlarınızla da grup olarak gelerek eğlenceli bir düğün dans kareografisinde yer edinebilirsiniz.

Sorry, the comment form is closed at this time.