Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Title Image

OneDance Studio

Dansı OneDance Studio ile Tanıyın

OneDance Studio Mecidiyeköy

Onedance , 2013 yılında, İstanbulun en merkezi yerinde Mecidiyeköy’de Dans Kursumuzu açarak sizlere en iyi hizmeti vermek ve ortamı sağlamak için Latin Dansları eğitmeni Özlem Sevimkan (TÜRKİYE) tarafından kurulmuştur. Dans etmek isteyen herkesin ilgilendiği dansları öğrenebileceği bir ortam yaratmak amacıyla çalışmalarını hızla yürütmektedir.

Inanılmaz OneDance Eğitmenleriyle
Tanışın

Onedance eğitmenleri birçok uluslar arası festivalde workshoplar vermekte
ve ülkemizi temsil etmektedir. Eğitmenlerimizin hepsi kendi alanında
profesyoneldir. Mecidiyeköydeki dans kursumuzda sadece sizlere kombinasyon ve footwork öğretmiyoruz derslerimizde müzikalite, body isilation, ritimler ve enstrümanları da öğretiyoruz. Çünkü eğitim bir bütün olarak görüyoruz ve hepsini birlikte sunuyoruz.

OneDance ile tanışın.
Dansı ilk OneDance ile tanıyın.

OneDance ekibi olarak Mecidiyeköyde Salsa kursu, Aşkın dansını isteyenler için Bachata Kursu, Latin Dansları Kursu, Kizomba kursu, Zumba Dansı ,Evliliğini süslemek ve güzel bir anı bırakmak isteyenler için Düğün Dansları, International Dansları, Çocuklarınız için çocuk dansları, Scretching & Kondüsyon dersleri, Son yılların gözde dansı Kizomba ile daha iyi bir yerde öğrenerek kendinizi hızlı geliştirebilirsiniz. Mecidiyeköyde merkezi yerimizde dans severleri bekliyoruz.

Siz bir adım biz
2 iki adım atalım 🙂

Eğer öğrenci iseniz öğrencilerimize destek olmak amaçlı %30 indirim uyguluyoruz. Onedance dans kursumuza eğer online olarak iletişim formumuzu doldurursanız %10 indirim kazanabilirsiniz.

Dans Kurslarımız