Hafızalardan Silinmeyecek Düğün Dansı

Hafızalardan Silinmeyecek Düğün Dansı

Düğün gelin ve damat için unutulmaz, her şeyin yerinde olmasını istedikleri ve en mutlu günü olma özelliği taşımaktadır. Düğünler için olmazsa olmaz müzikler ve dans kareografileridir. Özellikle gelin ve damadın salona girişte ve ilk dansları insanları etkileyecek dans hareketleri ile hafızalarda yer edinmeyi sağlamaktadır

İlk Dans

Yeni bir hayata başlarken ve ilk adımları sergileyen düğünlerde davetlilere sergilenmek üzere yapılan ilk dans düğün konseptinin şovu niteliğindedir. İlk dans farklı müzik seçenekleri ile sizlerin düğünde hangi tarzlar eşliğinde eğleneceğinizi göre farklılık göstermektedir. Düğünlerde ilk dans için farklı seçenekler ve tercihler vardır. Yavaş dans çeşitleri, tango, vals yine tercihler doğrultusunda twist gibi farklı danslar sergilenebilir. Aynı zamanda yöresel olan dans figürleri ile de misafirlere eğlenceli şovlar sergilenebilir. Mükemmel dans figürleri ile davetlileri büyülemek için dans müzikleri ve figürleri konusunda eğitim alabilir ve dans kurslarına gidebilirsiniz. İlk dans tarzınızı sizin ve eşinizin tercihleri aynı zamanda da duygularınızı nasıl aktaracağınıza göre değişiklik göstermektedir. İçinizde olan enerji ve coşkuyu misafirler ile paylaşmak için hareketli danslar tercih edilebilir.

Müzik Seçimi

Düğünlerde ilk dansta veya eşiniz ile yapacağınız dansların en önemli parçası müzik seçimidir. Eşiniz ile kendinize ait sizi yansıtan ve sevdiğiniz bir müzik ile bu dansı gerçekleştirebilirsiniz. Mecidiyeköy’de bulunan OneDance ile de düğün dansında doğru müzik seçimi ve bu dansa uygun dans kareografisi yapılmaktadır. Doğru müzik seçimi ile hem siz eğleneceksiniz hem de misafirlerin kulaklarının pası silinirken sizlerin dans gösterisi ile eğlenecekler. Hareketli, romantik, yabancı şarkılar, Türkçe şarkılar ve eskiyi anımsatan nostaljik şarkılar ve sözsüz müzikler düğün dans müzikleri olarak tercih edilebilir.

Zaman geçtikçe unutulan düğün günleri yapacağınız doğru düğün dansı müzikleri eşliğinde yıllar sonra bile o anı tekrar yaşıyormuş gibi hissetmenize yardımcı olacaktır. Hareketli dans müzikleri sayesinde düğününüz daha ihtişamlı hale gelerek doyasıya eğleneceğiniz ve enerjinizi dışa vuracağınız danslar ile tamamlayabilirsiniz. Romantik şarkılarda dans ederken ise sevdiğinize olan duygularınızı iliklerinize kadar hissederek anın hislerinize tercüman olmasına şahitlik edeceksiniz.

Danslar

Sizlere özel olan ve düğünlere imzasını atan, konukların zihinlerinde yer edinen ve tekrarı olmayan bu spesiyal günde yapacağınız dans ile gözler bir an olsun sizlerden ayrılmasın istiyorsanız düğün dansları için Mecidiyeköy’de yer alan OneDance Studio sizleri bekliyor. Özellikle düğünde hangi müzik eşliğinde dans etmek istediğinizi bilmiyorsanız ya da karar veremiyorsanız müzik seçiminde yardımcı olarak müziğe uygun dans figürleri eşliğinde adımlarınız tasarlanıyor. Güzel anılar ve hatıralar biriktireceğiniz düğün günü için eşsiz ve eğlenceye doyuracak ve enerjik dans figürleri sizlere eşlik etmektedir. Genel anlamda dansa hakim olmayanlar ve düğün için etkileyici bir izlenim bırakmak isteyenler için seçilecek olan müzik eşliğinde konukları büyüleyen dansı kurs aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

POST A COMMENT