High Heels

Home  /  High Heels

High Heels

High Heels Dans Kursu

Mecidiyeköy de High Heels derslerimiz High Heels severler için açılan bu sınıfımızda, High Heels hakkında birçok şey öğreneceksiniz. Kursumuza istediğiniz zaman  kayıt olabilirsiniz. Yapmanız gereken yüksek topuklu ayakkabılarınızı alıp gelmek…

 

High heels dans kursu dansın estetiğini biraz daha üst boyuta taşımak amacıyla tasarlanan bir dans çeşidine dayalıdır. Yüksek topuk dans kursuları önce kalın ve kısa topuklarla dans eğitimine başlıyor. Şişli high heels kursları sizi dansta ustalaştırdıkça, topukların boyu yükseliyor ve inceliyor. Ancak kadınlar yüksek topuklarda usta olduğundan, bu dansı çok zorlanmadan başarıyorlar. Şişli yüksek topuk dans kursları sıkı bacaklar elde etmek için de ideal bir yöntem.

            Şişli yüksek topuk dans kursları ile amaç müziğin ritmini, yüksek topuklu ayakkabıların estetiği ile yakalayarak, ahenk içinde dans edebilmek. Şişli high heels kursları tarafından yüksek topuklara aşina olmayanların high heels dans kursu başlangıcında mutlaka bileği saran topuklarla başlaması öneriliyor. Yüksek topuk dans kursuları aslında toplumsal bir başkaldırı niteliği de taşıyor. Yüzyıllar boyunca kadının ikinci plana atılmasına bir tepki olarak doğan yüksek topuk dans kursuları kadının en zorlu koşullarda bile ayakta kalabileceğinin bir ifadesidir. Yüksek topuk dans kursuları başlangıcında kadının kendine güvenmesi hedeflenir.