Hip – Hop

Home  /  Hip – Hop

Hip – Hop

Hip hop dans kuşkusuz günümüzde en çok rağbet edilen danslardan biridir. Hem clublarda, partilerde ve bu gibi ortamlarda çalan müziklere oldukça iyi bir uyum sağlaması, hem de hareketlerinin oldukça havalı ve güzel olması günümüzde birçok insanın hip hop dansı tercih etme sebeplerinden yalnızca bir kaçıdır.

Son zamanlarda özellikle gençler tarafından büyük bir ilgi gören hip hop dans türü bu dansı öğrenmek isteyen insanların hip hop kursları veren yerlere hücum etmelerine neden olmuştur. Ayrıca hareketlerinin çok zor olmamasıyla da pek çok insan tarafından tercih edilen hip hop dansı hip hop kurslarıveren yerlerden öğrenebilirsiniz. Hip hop dansın tercih edilmesindeki bir diğer neden ise hem kendi bedeninizi tanımanıza yardımcı olması hem de hip hop dansın bedeni esneterek, eskisinden çok daha sağlıklı, esnek ve sportif bir vücuda sahip olmanızı sağlamasıdır. Siz de eğer hip hop dansını öğrenmek istiyorsanız bir hip hop dans kursu veren bir yere katılabilirsiniz.

Hip – Hop derslerimiz başlıyor ve sizlerde dans etmek ve kendiniz geliştirmek istiyorsanız tam size göre  alanında başarılı eğitmenleriyle bilinen OneDance Studio  da hip – hop derslerine başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamız üzerinden formu doldurarak ya da bizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Body Isolation

Müzikalite

Kol ve El Stili

Footwork