Sosyal Latin Başlangıç Kursu

Home  /  
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
23 Eki

Sosyal Latin Başlangıç Kursu

23 Ekim 2020 @ 19:30 - 31 Aralık 2020 @ 21:00

Sosyal Latin Kursumuz Başlıyor…

One Dance Studio İstanbul, Mecidiyeköy’deki merkezi konumu ile tüm ulaşım araçlarıyla gidilebilecek bir yerde bulunmaktadır. Usta dans eğitmenleri ve uygun fiyatları ile dans severlerin ilgi odağı olan One Dance Studio, bünyesinde barındırdığı salsa, cha cha cha gibi Latin dansları ile Latin dansında piyasanın öncüsü olan bir dans kursudur.

Siz de Latin Dansları İle Zayıflayın!

Latin dansları özellikle kilo vermek isteyen bayanlar tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Vücudun her bölgesini çalıştırma niteliği ile bilinen merenque gibi sosyal latin dans kursu seçenekleri One Dance Studio farkı ile sunulmaktadır.

Latin dansları göbek ve kalça eritmede tercih edilen, sağlık için de oldukça faydalı olan danslardır. Vücudun çalışmayan bir bölgesinin kalmadığı salsa, cha cha cha, merenque gibi sosyal latin başlangıç kursları için One Dance Studio verdiği üst kalite dans kursu hizmeti ile bayanların ilgisini çekmektedir.

One Dance Studio Covid Önlemleri Nelerdir?

One Dance Studio olarak Covid-19 önlemlerini oldukça ciddiye almaktayız. Covid-19 sebebi ile verdiğimiz sosyal Latin kursu partnersiz olarak gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımız düzenli olarak Covid-19 testlerini yaptırarak sizlere daha güvenli bir ortam hazırlamaktayız. Stüdyolarımız düzenli olarak temizlenmekte ve sürekli olarak dezenfektan içermektedir. Covid-19 gereğince stüdyolarımız düzenli olarak her eğitim öncesi ve sonrası havalandırılmaktadır. Bu da sosyal latin başlangıç kursu  ve sosyal latin dans kursu gibi kurslarımızı günün her saatine yaymamıza sebep olmaktadır.

Neden One Dance Studio?

One Dance Studio salsa, merenque ve cha cha cha gibi sosyal latin başlangıç eğitimlerini usta ve güvenli bir şekilde sunmaktadır. Eğlenirken zayıflatan sosyal latin dans kursu seçeneklerimiz ile kurulduğumuz ilk günden beri bayanların ilgi ve iltifatlarını sürekli olarak almaktayız.

 

EVENT DETAILS

Date: 23 Ekim 2020 @ 19:30 - 31 Aralık 2020 @ 21:00
Time: 19:30 - 21:00
Venue: OneDance Studio Mecidiyeköy
Address: Mecidiyeköy Mahallesi, Lati Lokum Sk. Keçeli İş Hanı. D:, D:No: 9, Kat:5, 34381 Şişli/İstanbul
Organizer Name: OneDance Studio
Phone: 0543 657 03 62 - 02122746062