Rumba Ve Salsa Kampı

Home  /  
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
07 Eki

Rumba Ve Salsa Kampı

7 Ekim 2020 @ 20:30 - 31 Aralık 2020 @ 22:30

Rumba Ve Salsa Covid-19′ A Meydan Okuyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınında özellikle sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor.  Sağlıklı olmanın ön koşullarından biri hareketli yaşamdır. Obezite var ise spor daha da önem kazanır. Onedanceturkey dans faaliyetlerine tam gaz devam ediyor. Özellikle rumba ve salsa kursları ile covid-19’a meydan okuyor.

Salgın Nedeni İle Alınan Tedbirler Nelerdir?

Dans merkezi ciddi önlemlerle faaliyetlerini sürdürüyor. Dezenfektan, düzenli temizlik, sürekli havalandırma, girişte yapılan kontroller, sınıf kapasitesinin seyreltilmesi gibi etkili önlemler ile dans faaliyetlerini sürdürüyor. Yüksek müzikalite yanında rumbasalsarumba columbia gibi dans türlerinde tek tek eğitim verilmesi bu kursa ilginin devam etmesini sağlıyor.

Latin danslarından salsa eşli olarak yapılan dans türlerinden olmasına rağmen bu döneme özgü olarak bireysel öğretiliyor. Ayrıca rumba ve rumba columbia  ile zayıflama ve sağlıklı kalma daha kolay oluyor.

Bu dönemde Dans Etmek Tehlikeli Değil mi?

Aldığı ciddi tedbirler sayesinde Onedansturkey akıllarda bu soruya açıklık getiriyor. Bu dönemde özellikle sağlığımızı korumak için bizi müzikalite yönünden doygun ve daha hareketli bir yaşama rumba kursu ile davet ediyor. Alınan tedbirler ile rumba kursu  bu evde kalma döneminin ardından size taze birer nefes gibi gelecektir. Müziğin ve dansın gücü ile, sanat ve estetiği birleştiren rumba columbia evden tedbirli bir şekilde çıkmak için iyi bir alternatif. Bu kurslar müzikalite açından etkileyici ve güvenilir bir ortam yaratılarak sağlığımızı da destekliyor.

Rumba ve Salsa’ nın Gücü 

Dans kursları spor ile sanatı birleştirme özellikleri nedeni ile oldukça yararlıdır. Dans atölyesi rumba kursu ile bu yararı bize sunuyor. Obeziteye savaş açmamız gereken günlerde elbette salgına karşı önlemlerimizi azami seviyede alarak dansa davet ediliyorsunuz.

Dansın insan bedenine ve ruhuna katkılarını unutmamalıyız. Sağlıklı olmak için ve salgınla savaşabilmek için hareketli bir yaşamı tercih etmeliyiz.

EVENT DETAILS

Date: 7 Ekim 2020 @ 20:30 - 31 Aralık 2020 @ 22:30
Time: 20:30 - 22:30
Venue: OneDance Studio Mecidiyeköy
Address: Mecidiyeköy Mahallesi, Lati Lokum Sk. Keçeli İş Hanı. D:, D:No: 9, Kat:5, 34381 Şişli/İstanbul
Organizer Name: OneDance Studio
Phone: 0543 657 03 62 - 02122746062