Oryantal Kursu Başlıyor

Home  /  
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
07 Eki

Oryantal Kursu Başlıyor

7 Ekim 2020 @ 19:30 - 2 Ocak 2021 @ 21:00

Oryantal Kursu ile Dans Ederek Bu Stresli Dönemi Geride Bırakın

Uzun süredir insanlık olarak zor bir dönemden geçtiğimiz şu zamanlarda psikolojik olarak oldukça yıprandık. Pandemi sürecinde aylarca evde kaldık ve stress atma olanağı bulamadık. Bu olumsuz etkilerden birisi de hızlı bir şekilde alınan kilolar. Bu süreç sonucunda açılan spor salonları, oryantal gibi dans kursları gerçekten hem kilo anlamında hem de psikolojik anlamda insanlara oldukça olumlu gelmektedir.

Dans Kursları Güvenli midir?

Şu dönemde insanların aklındaki tek soru covid19 salgını varken spor kurslarının ve oryantal dans kursu gibi kurslarının güvenli olup olmamasıdır. Burada verilen ve Beşiktaş semtine yakın olan oryantal dans kursu gibi kurslar partner olmadan yapılmaktadır. Virüs bulaşma konusunda oldukça dikkatli davranan bu işletme daha çok tek başına yapılan danslar tercih ederek amacı kilo vermek, zayıflama ve eğlenmek haline getirmiştir. Oryantal dans kursu işin içine girince buna paralel olarak da yakacağınız kalori ve dökeceğiniz ter ile birlikte zayıflama da oldukça eğlenceli ve kolay hale gelmiş olacaktır.

Bu Süreçte Ne Gibi Avantajlar Sağlamaktadır?

Bu tarz yerler böyle bir süreç sonunda insanlara stress atma ve zayıflama konusunda oldukça iyi gelmektedir. Beşiktaş semtine de oldukça ulaşımı olay olan bu oryantal kurs uzmanlar tarafından da psikolojiye iyi gelmesi amacı ile tavsiye edilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey burası gibi virüs bulaşma konusunda dikkatli davranan covid19 önlemlerini tam olarak alan ve yerine getirilmesi için maksimum özen gösteren işletmelerin tercih edilmesidir.

Tüm bu önlemler alındıktan sonra doktorların da söylemiş olduğu gibi virüsün bulaşması imkansız denecek kadar az hale gelmiştir. Zaten tüm bu önlemlere rağmen hala bir risk teşkil eden durum söz konusu olsaydı devlet tarafından Beşiktaş semtindeki gibi kursların açılmasına kesinlikle izin verilmezdi. Tüm bu oryantal içerikli dans kursları size pandemiden sonra yeni bir nefes gibi gelecek ve stress atma gibi rahatlamanıza olanak sağlayacaktır.

EVENT DETAILS

Date: 7 Ekim 2020 @ 19:30 - 2 Ocak 2021 @ 21:00
Time: 19:30 - 21:00
Venue: OneDance Studio Mecidiyeköy
Address: Mecidiyeköy Mahallesi, Lati Lokum Sk. Keçeli İş Hanı. D:, D:No: 9, Kat:5, 34381 Şişli/İstanbul
Organizer Name: OneDance Studio
Phone: 0543 657 03 62 - 02122746062