OneDance High Heels Sınıfımız Başlıyor

Home  /  
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
04 Ağu

OneDance High Heels Sınıfımız Başlıyor

4 Ağustos 2020 @ 19:30 - 31 Ekim 2020 @ 21:00

High Heels için en zor dans tarzlarından biri demek mümkündür. Birçok yönden Jazz-Funk’a benzer ancak High Heels spor ayakkabı yerine çok yüksek topuklu ayakkabılarla yapılmaktadır. Eğer kadınlık ve provakasyon kombinasyonundan çok etkileniyorsanız ve pop müzik ritimlerini çok seviyorsanız mecidiyeköy high heels kursumuz size % 100 uygundur!

Go-go stilinden farklı olarak, High Heels, belirli bir müzik parçası için yaratılan koreografi anlamına gelir. Go-go çoğu zaman elektronik House müziği ile dans edilir. High Heels‘in koreografları kışkırtıcı pop’u tercih eder ve aynı zamanda, danstaki tüm kelimeleri ve aksanları mükemmel şekilde uygulamak için müziğe çok dikkat ederler. Bu, dansçıların hareketlerinin cephaneliğini önemli ölçüde genişletmesine izin verir: Jazz-Funk, Go-Go, Vogue ve Modern Caz unsurları High Heels‘de inanılmaz bir kokteyl hazırlamak üzere birleşmektedir.

OKULUMUZDA HIGH HEELS DANS EĞİTİMİ

High Heels tarzının karmaşıklığına rağmen, en önemli şey dans kursunun derslerine gelmektir! Çünkü mecidiyeköy high heels kursumuzda güler yüzlü bir ailenin atmosferinde ve profesyonel öğretmenlerin gözetiminde çok hızlı bir şekilde topuklularınızla dans etmeyi öğreneceksiniz. Öyle ki topuklularınız üzerinde yürüdüğünüzden daha iyi bir şekilde dans edeceksiniz! Temel şey, azim ve High Heel Kursuna duyulan aşktır. Okulumuzda İstanbul’un en iyi hocaları, High Heels‘in temel hareketlerinde ustalaşmanıza, kendinizi geliştirmenize, esnekliği artırmanıza, duygusal olarak daha iyi bir performans sergilemenize ve kendinden emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Duygularınızı dans ile ifade etmeyi, asi ve oynak olmayı ve aynı zamanda topuklularınızın yüksekliği ile akıl almayı seviyorsanız, profesyonel ekibimiz sizi mecidiyeköy high heels kursumuzun sınıfımızda bekliyor. Gülümsemeyi ve pozitif enerjiyi getirmeyi unutmayın!

EVENT DETAILS

Date: 4 Ağustos 2020 @ 19:30 - 31 Ekim 2020 @ 21:00
Time: 19:30 - 21:00
Venue: OneDance Studio Mecidiyeköy
Address: Mecidiyeköy Mahallesi, Lati Lokum Sk. Keçeli İş Hanı. D:, D:No: 9, Kat:5, 34381 Şişli/İstanbul
Organizer Name: OneDance Studio
Phone: 0543 657 03 62 - 02122746062