KAMPANYALI ORYANYAL KURSU BAŞLIYOR

Home  /  
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
04 Ağu

KAMPANYALI ORYANYAL KURSU BAŞLIYOR

4 Ağustos 2020 @ 18:00 - 31 Ekim 2020 @ 19:30

3 Aylık 24 saatlik oryantal dersi 750 TL yerine 600 TL. Bu kampanyamız kontejanla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz…

 

Dünyanın farklı coğrafyalarına ait birbirinden farklı kültürler bulunmaktadır. Kültürler ise, yeme-içme alışkanlıklarından giyim, vb. bir çok konuda belirleyici olmaktadır. Sanat dallarından biri olan müzik, içinde doğduğu kültürün özelliklerini alır. Müzikle beraber şekillen dans ise müziği dolayısıyla ait kültürü yansıtması bakımından anlamlıdır. Dünyanın çeşitli bölgelerinde oldukça ünlü danslar mevcuttur. Bulunduğumuz coğrafyada ise oryantal dansı yüzyıllardır sevilen bir dans türüdür.

Bu egzotik ve estetik dans kadınlar arasında çok popülerdir. Zira oryantal dansı aynı zamanda vücut için de iyi bir egzersiz yöntemidir. Bu dansa merak saran ve öğrenmek isteyen hanımlar, OneDance Studio mecidiyeköy şubemizdeki oryantal kursunda bu isteklerini gerçekleştirebilecekleri oryantal kursunu tercih etmektedir. Seçkin eğitmenlerinin yanı sıra eğitim, kadınlar için oryantaldir. Sadece kadınların bulunduğu ortamda, oryantal öğrenmek isteyen hanımlar rahat bir biçimde eğitim alabilirler.

ORYANTAL İÇİN EN İYİ ADRES NERESİDİR?

Oryantal bir dans türü olarak dünyaca bilinmektedir. Ülkemizde de büyük ilgi gören bu dansın öğretilmesi elbette bir uzmanlık gerektirmektedir. Bizler, Onedanceturkey.com olarak 2013 yılından beri alanında önde gelen firmalardan biriyiz. Bunu çalıştığımız deneyimli ekibe borçluyuz. Oryantal konusundaki eğitmenimiz aynı zamanda farklı dans türleriyle de ilgilenen ve dansı bir yaşam tarzı olarak gören İrge Merve’dir.

Yurt içi ve yurt dışı dans showlarında boy gösteren deneyimli eğitmenimiz eşliğinde mecidiyeköy oryantal kursunda, nezih bir ortamda kadınlar için oryantalin tadını çıkarmanız mümkün. İstanbul’da yaşayan ve oryantal dansa ilgisi olan kadınların çok uygun bir lokasyonda bulunan mecidiyeköy’deki merkezimizden oryantal kursunu almaları mümkündür. Ulaşımın son derece olması kursun tanıdığı ayrıcalıklara ilave bir avantaj olarak sayılabilir.

EVENT DETAILS

Date: 4 Ağustos 2020 @ 18:00 - 31 Ekim 2020 @ 19:30
Time: 18:00 - 19:30
Venue: OneDance Studio Mecidiyeköy
Address: Mecidiyeköy Mahallesi, Lati Lokum Sk. Keçeli İş Hanı. D:, D:No: 9, Kat:5, 34381 Şişli/İstanbul
Organizer Name: OneDance Studio
Phone: 0543 657 03 62 - 02122746062