Bachata Kursu Başlıyor

Home  /  
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
09 Eki

Bachata Kursu Başlıyor

9 Ekim 2020 @ 19:30 - 31 Aralık 2020 @ 21:00

Sosyal Hayattan Uzak Kalmayın, Bachata Kursuna başlayın…

Şuanda insanlık olarak çok zor bir süreçten geçmekteyiz. İnsanlar olarak dünyanın her yerinde evlere kapanmış ve neredeyse sosyal hayatımızı sıfırlamış durumdayız. Bu corona virüsü sürecinde neredeyse tüm insanlar sosyal hayattan uzak kaldı, eğlence mekanları, sinema sektörü, alışveriş ve yiyecek sektörleri kısıtlı olarak durduruldu daha sonra belirli şartlar sağlandığı taktirde açık olabileceği söylendi. Bachata dans kursu gibi kurslar da belirli önlemler alındığı taktirde açık bulanabilecek olan kurslar arasında bulunmaktadır.

Dans Kurslarının Yeni Normali

Her şey gibi bachata kursları gibi dans kursları da yeni normalden etkilenen kurslar arasına girmiştir. Bachata dans kursu üyeliği düşünen insanlar söylemek gerekir ki bu kurslarda artık eşli danslar yapılmamakta, belirli mesafeler bırakılmakta, belirli aralıklarla kurs yapılan mekanlar dezenfekte edilmektedir. Yani bachata dansı yapmak isteyen bachata dans kursu sürecine başlamayı düşünen herkes gönül rahatlığı ile bachata yapmaya başlayabilir. Zaten dans türü olarak da bachata eşsiz de yapılabilen bir dans türü olduğundan bu süreçten çok da etkilenmemiştir.

Bu Kurslara Hangi Semtlerde Gidebilirim?

Her şehirde ve her semtte gidebileceğiniz dans türlerinden biri de bachata dansı kursudur. Bachata dansı kursu İstanbul çevresinde özellikle şişli ve Beşiktaş semtlerinde oldukça yaygındır. Şişli ve Beşiktaş semtlerinde bu tarz bachata footwork diğer semtlere göre biraz daha yaygın olduğu için buralarda yoğunluk olmaktadır. Aslında sadece bachata footwork değil birçok farklı dans şuan da covid19 önlemleri alınmış bir şekilde yapılabilmektedir. Ama genel olarak insanlar tarafından bu süreçte bachata footwork tarzı danslar tempolu olması nedeni ile çokça tercih edilmektedir. Bu pandemi sürecinde alınan kilolar bu yollarla verilmektedir. Şişli semtinde bulunan kurslar için illa burada ikamet etmeniz gerekmiyor aynı şey Beşiktaş için de geçerlidir.

EVENT DETAILS

Date: 9 Ekim 2020 @ 19:30 - 31 Aralık 2020 @ 21:00
Time: 19:30 - 21:00
Venue: OneDance Studio Mecidiyeköy
Address: Mecidiyeköy Mahallesi, Lati Lokum Sk. Keçeli İş Hanı. D:, D:No: 9, Kat:5, 34381 Şişli/İstanbul
Organizer Name: OneDance Studio
Phone: 0543 657 03 62 - 02122746062