EGZOTİK ZUMBA İLE FİTNESS HAVASINDA DANS EDİN

EGZOTİK ZUMBA İLE FİTNESS HAVASINDA DANS EDİN

            Mecidiyeköy zumba kursu ile size sunulan zumba dersleri ile hareketli ve eğlenceli zaman geçireceksiniz. Üstelik Şişli zumba dersi sayesinde oldukça enerjik bir bünyeye sahip olup, fazla kilolarınızdan da kurtulabilirsiniz. Zira hareketli geçen zumba dersleri kalori yakmak için oldukça ideal…

Zumba Dansının Özellikleri

Kolombiya’ya dayanan bir dans olan zumba, Latin Amerika’nın danslarının bütün kıvraklığını bünyesinde taşıyan bir dans. Mecidiyeköy zumba kursu tarafından verilen zumba dersleri bu dansın bir özelliği olan aerobik figürlerini de size öğretecek.

Zumba aslında birçok dansın figürlerini taşıyan bir dans çeşididir. Bu sebeple zumba kursu süresinde salsa, mambo, hip hop hatta Hint kökenli bazı dansların figürlerini de öğrenirsiniz. Bu sebeple Şişli zumba dersi hayatınızın en renkli deneyimi olmaya aday… Mecidiyeköy zumba kursu ile size sunulan zumba dersleri kökeni araştırıldığı zaman oldukça ilginç bir ortaya çıkış öyküsüne sahip. Buna göre Perez adındaki bir aerobik öğretmeni, dans müzikleri kasetini evde unutur ve o gün ders verirken, arabasındaki salsa müziklerini içeren kaseti kullanır. Bu müzikler ile tamamen doğaçlama olarak ortaya çıkan zumba kursu bir süre sonra tüm dünyada yankılar uyandırmaya başlar.

Spor Havasında Geçen Zumba Dersleri

            Mecidiyeköy zumba kursu ile başlayacağınız bu inanılmaz hareketli dersler, adeta bir spor havasında geçiyor. Bahsedildiği üzere zumba kursuaerobik hareketleriyle bütünleşmiş bir şekilde sunuluyor. Zumba kursu ile fitness yapar gibi bu dansı öğrenmek, vücudunuza büyük bir çeviklik kazandırır.

            Şişli zumba dersi başlangıç aşamasında size temel ayak hareketlerini öğretir. Daha sonra zumba kursu kıvrak kalça hareketlerini öğrenmenizle devam eder. Şişli zumba dersi sırasında yapacağınız bu hareketlere eşlik eden egzotik müziklerle, kendinizi oldukça keyifli hissedeceksiniz. Şişli zumba dersi almak için kaydınızı hemen yaptırın.

COMMENTS

 • 22 Ocak 2020
  reply

  Sinem özdemir

  Merhabalar,

  4-5 arkadaş olarak Zumba derslerine katılmak istiyoruz. Ders programı ve ücretleri ile ilgili bilgi alabilir miyim lütfen.

  Teşekkürler.
  Sinem

POST A COMMENT