DANSIN VE MÜZİĞİN RİTMİNİ HİSSEDİN

DANSIN VE MÜZİĞİN RİTMİNİ HİSSEDİN

Türkiye’nin alanında en başarılı dans eğitmenlerinden olan Özlem Sevimkan tarafından verilen ladies styling dersleri ile hayatınıza renk katacaksınız. Etkileyici bir dans olan Ladies Styling’le, dans pistlerinden esip geçmek için ihtiyacınız olan salsa kursu çok yakınınızda… Şehrin merkezinde olan Şişli dans kursu ile hayallerinizdeki gibi bir dans tarzına sahip olabilirsiniz.

Ladies Styling Nedir?

Ladies Styling’in kökeni Latin danslarına dayanmaktadır. Bu danslar arasında en çarpıcı figürlere sahip olan Ladies Styling’in amacı, etkileyici  ayak, kalça hareketleri ve estetik bir duruş ile müziğin ritmini yakalamaktır.  Latin dansları arasında en rağbet edilen dersler olan ladies styling dersleri ile bir süre sonra kendi tarzınızı bulup, özgün bir stil yaratmanız söz konusu olabiliyor.

            Ladies styling dersleri ile bu dansı kolayca öğrenebilirsiniz. Çünkü sanıldığının aksine, oldukça kolay öğrenilen bir danstır. Başlangıç evresinde gösterilen hareketleri tam olarak kavramak, diğer hareketleri de kolayca öğrenmeyi sağlamaktadır. Salsa kursu bugün dünyanın dört bir yanında verilen eğitimlerle, bu dansa olan ilgiyi daha da yükseltiyor.

Ladies Styling Derslerinin İçeriği

   Özlem Sevimkan eşliğinde alacağınız salsa kursu ve bu kursun en önemli eğitimi olan ladies styling dersleri sayesinde, dünyaca ünlü starların danslarına artık sadece hayranlıkla bakmakla kalmayıp, siz de bu dansın bir parçası olacaksınız. Şişli dans kursu ile alacağınız ladies styling dersleri sayesinde bu dansın ana hareketleri olan spin teknikleri ve temel kol, ayak, kalça, hareketlerini öğreneceksiniz.

Dersin eğitmeni Özlem Sevimkan ile salsa kursu size çok daha eğlenceli gelecektir. Çünkü Özlem Sevimkan Ladies Stylig’i kendi tarzı ile bütünleştiren bir eğitmendir. Şişli dans kursu ile buluşacağınız bu eğitmenle, kendinizi dansın ve müziğin zirvesinde hissedeceksiniz. Şişli dans kursu Ladies Styling kayıtları için sizi bekliyor.

POST A COMMENT